Каталоги

28 января 2021
У нас є для вас бомбічна новина - в наявність надходить одна з найочікуваніших моделей 2021 року - Benelli 251s.

Модель отримала комплексний рестайлінг і в результаті вийшов відмінно перероблений уже добре відомий стрітбайк Benelli TNT25.

Багато років поспіль модель користується високим попитом і довірою покупців, як один з найкращих мотоциклів з універсальними характеристиками - підходить як для початківців так і для досвідчених райдерів.

Тому інженери Benelli не стали винаходити колесо знов, а просто поліпшили мотоцикл, який і без того можна було вважати найбільш наближеним до еталону серед конкурентів.

Всі основні оновлення моделі Benelli 251s візуально помітні.

Мотоцикл отримав нову світлодіодну фару яка надає йому більш сучасний і швидкий вид, при цьому забезпечує більш ефективніше освітлення.

В зв'язці з фарою мотоцикл Benelli 251s отримав і новий сучасний цифровий дисплей з високим ступенем читаності і інформативності.

Наступне оновлення за списком це - нова вихлопна система і глушник. Глушник став красивішим, динамічнішим і технічно краще реалізує потенціал двигуна. Новий звук вам теж сподобається.

Для надання силуету мотоцикла ще більшої динаміки та спортивності задній блок світлотехніки і утримувач номерного знака перемістилися з-під хвоста на задній бризковик, який кріпиться до маятника, більш відомий в народі під назвою - хагер.

Оновили і обшивку сидіння - використаний новий матеріал.

Звичайно ж оновилася і графіка мотоцикла.

В іншому ж це те все той же популярний і технологічний TNT25, який завоював неабияку популярність по всьому світу, включаючи і Україну. У багатьох країнах цю модель називають Duke-killer. Cекрет успіху дуже простий - італійські інженери зуміли успішно реалізувати в цьому стріт-байку гарне поєднання необхідних якостей, такі як потужний і невибагливий двигун, відмінна керованість, ефективні гальма, і все це в поєднанні з доброзичливою ціною.

Всі мотоцикли нового покоління оснащуються системою ABS.

В Україні покупцеві пропонується на вибір два кольори: білий і чорний. Під замовлення можна надати і версію в яскраво зеленому кольорі.

У наявність надійшла лімітована партія тому радимо передзамовляти вже зараз.    


 І традиційно від Geon - до кожного мотоциклу бренду Benelli безкоштовно надається комплект високо-технологічного масла Motul на 2 заміни - для ефективної обкатки і подовження ресурсу двигуна.


Benelli 251s new TNT25 ABS (2).jpg

Benelli 251s new TNT25 ABS (3).jpgВозврат к списку