Каталоги

1 декабря 2020

Якщо Ви хочете щоб ваша дитина більше часу проводила на свіжому повітрі, була активною фізично, мотивована до саморозвитку і дисципліни, отримувала базові технічні навички і найголовніше - змалечку привчался до основ безпечної управління - то це це кращий вибір який ви можете зробити на цю користь.

  Чим раніше людина сідає за кермо мотоцикла, тим більш впевнено і головне, безпечно буде його стиль і манера керування у майбутньому. 

Покупка Geon X-ride 110 крос-міні стане своєрідною інвестицією в майбутню безпеку дитини - він отримає необхідні навички керування, які дозволять упевнено почувати себе на дорогах, або навіть в мото-спорті. 

Не варто забувати, що в світі вже давно проходять конкурси з дитячого мотоциклетного спорту і, можливо, покупка такого мотоцикла стане першим кроком до подальшої успішної карєри. Адже мото-кросс, як і будь-який вид спорту - це вести активний і здоровий спосіб життя - те, що бажає своїй дитині кожен батько. 

Цей мотоцикл - самий маленький з усього сімейства X-ride. Збудований за тими ж стандартами якості, що і великі моделі, X-ride 110 реальний мотоцикл, а не іграшка. 

Дитяча модель, яка призначена для надбання та вдосконалення перших навичок  їзди, а також просто, щоб дитина отримував море задоволення. 

Модель оснащена 110-кубовим 4-тактним движком типу «Cub» з повітряним охолодженням. 4-тактний двигун однозначно підійде для початківців малюків набагато краще ніж 2-х тактний - за рахунок того, що він забезпечує плавне подавання потужності та передбачуваний рівний крутний момент. Двигун надійний і простий в обслуговуванні, завдяки чому і жити він буде довго. Силовий агрегат закріплений до стальної хребтової рами. 

4-швидкісна полуавтоматична коробка передач володіє двома рисами, зручними для маленького райдера та його батьків, і допомагають дитині на початку його навчання:

По-перше, дитина, яка тільки вчиться керувати мотоциклом ще не вміє перемикати швидкості. А на Ікс-райді 110 батьки можуть поставити першу або іншу потрібну швидкість і малюк буде відточувати свої вміння в рамках конкретної передачі. 

Друга ж перевага проявляється, коли дитина стає більш розвиненим мотоциклістом, який вже готовий до машини більш серйозно - він може перемикати передачу без використання зчеплення, не завдаючи шкоди двигуну та трансмісії. X-ride 110 може навчити початківців перемиканню передач і підготувати його до того, що чекає його в майбутньому. 

Коробка передач реалізує зручний принцип "сів та поїхав". 

Механізм практично невбиваємий, що дозволяє йому стабільно виправляти всі помилки новачка в роботі з КПП.

Форма і розташування лапки перемикання передач мінімізує непередбачене включення, а в разі такого, трансмісія без проблем "переварить" позапланову маніпуляцію. 

Колеса діаметром 10 дюймів оснащені дисковими гальмами з гідравлічним приводом - елемент із дорослою ефективністю і плавним зусиллям. 

Для комфортної їзди на пересічній місцевості X-ride 110 оснащений м'якою дліннохідною підвіскою - передня вилка перевернутого типу і заднього моно-амортизатора пружинно-гідравлічного типу. 

Низько розташоване седло (548 мм від землі) роблять X-ride 110 справжнім дружелюбним помічником.

Наявність бічної опори допоможе малюку самостійно залазити і злазити з мотоцикла. Дітям та їх батькам, які цінують простоту та надійність - цей маленький мотоцикл подарує величезне задоволення. 

До всього, мотоцикл оснащений легкою системою вихлопу для оптимального використання переваг низької маси. За рахунок того, що вихлопна система X-ride 110 прокладена ближче до двигуна та шасі - забезпечується гарний дорожній просвіт. Сама система оснащена тепловим екраном, який ізолює вихлопну трубу. 

До слова, і сам двигун «в базі» оборудован захистом двигуна. Він захищає силовий агрегат від пошкоджень, які можуть мати місце в процесі навчання. А також штоки передніх амортизаторів оснащені розвиненими пластиковими захисниками - елемент дуже потрібний, з урахуванням специфіки експлуатації. 

Обвіс успадкований від старших моделей X-ride - збережена загальна стилістика та креслення ліній. Юним випробувателям дуже подобається його дизайн. Адже гарний смак - це з дитинства! 

Не кожній дитині під силу завести пітбайк за допомогою кік-стартера і навіть міні-пит - не всі мають достатню координацію, щоб запустити мотор, відкрити дросельну заслонку, а також утримати мотоцикл. Враховуючи це, інженери GEON потурбувались про наявність електричного стартера, який зробить легким запуск двигуна навіть для самих маленьких райдерів і татові не доведеться бігати на допомогу, щоб завести двигун. Запуск двигуна легко здійснюється натисканням кнопки. Стартер і вимикач двигуна розташовані на левій ручці. 

X-ride 110 допоможе зробити перші успішні кроки, як молодим гонщикам у світі мотоспорта, так і малюкам без спортивних амбіцій. А батькам бути спокійніше самим спостерігати, як дитина отримує навики, культуру та досвід для впевненого і безпечного керування. 

Більше подробиць за посиланням.Geon X-ride 110 cross-mini 1210 (2022).JPG

Возврат к списку